Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

MİSYONUMUZ

Tüm Kale e-Depo  çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız hizmetlerin değerini sürekli arttırarak depolama sektöründe sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve çözümleri sunmaktır. Kurulduğu günden itibaren yalın ve düz bir çizgide gelişen Kale e-Depo, ana hedefi olan ulusal ve uluslar arası hedeflere ulaşarak , proje uygulamalarının gereği olarak depolama sektöründe yurt çapında ve uluslar arası rekabette yerini alarak sektörün en iyi firması olmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize yardımcı olmak için buradayız. Bunu, stratejimizi uygulayıp, benzersiz bir hizmet sunarken, müşterilerimizi memnun eden basit ve zarif  çalışmalarımıza öncelik vererek yapıyoruz.

 

Yeni bir gelecek yaratarak insanların hayatlarını zenginleştiren ve toplumsal refaha katkıda bulunan yenilikçi teknolojilerimiz, ürünlerimizle dünyaya ilham vermek istiyoruz.

Rakamlar Asla Yalan Söylemez

10 yıla yaklaşan tecrübesi ile ilk aşamada Kocaeli bölgesinin sonrasında ise Türkiye’nin tamamına hitap edecek bir alt yapıyla, bireysel ve kurumsal müşterilerinin tüm depolama ihtiyaçlarını karşılamak ve hayatlarını kolaylaştırmak üzere 20.000 m2 kapalı, 7.000 m2 açık alanlı ilk deposuyla faaliyete başlamıştır.

Kale e-Depo özellikle gelişmiş ülke vatandaşlarının 30 yılı aşkın süredir kullandıkları “kişisel depo” (self storage) sisteminin Türkiye'deki ilk örneklerinden biri olmasının gururunu yaşamaktadır.

Bireysel ve kurumsal müşterilerinin mobilya, elektronik donanım ve arşiv gibi ilave depolama alanına ihtiyaç duydukları her türlü eşyayı, uygun ödeme planları ve düşük maliyetlerle kendilerine tahsis edilen alanlarda depolamalarını sağlamaktadır.

1
Müşteri
1
Yıllık Deneyim
1
Ziyaretçi
1
Lokasyon

Eşyalarınız İçin Sağlıyoruz!